Kurz freedivingu

Cena od: 19.000,-

Dovolená u moře spojená s kurzem freedivingu

Nádechové potápění je dnes jednodušší a dostupnější díky modernímu vybavení pro freediving, také díky výzkumu fyziologie člověka a tréninkovým metodám. Náš profesionální instruktor freedivingu vám v kurzu vysvětlí nejenom teorii krok za krokem, ale provede vás praxí v podmořském freedivingovém světě. Freediving kurz můžete u nás absolovat jak začátečnický tak pro pokročilé. Freedivingové vybavení vám bude zapůjčeno a je v ceně kurzu.

V dnešním světě plném shonu, stresu a starostí vyhledává stále víc lidí aktivní formu odpočinku. Jednou z aktivit v přírodě, která splňuje po všech stránkách požadavky pro aktivní regeneraci člověka je i šnorchlování, nádechové potápění – freediving. Jeho nespornou výhodou je také minimální materiální vybavení a závislost na potápěčských centrech. To jsou také důvody, proč se freediving těší po celém světě stále větší oblibě. Mnoho lidí si myslí, že freediving je jenom pro vybranou skupinu trénovaných s objemem plic 8 a víc litrů … Být v kondici a mít větší objem plic je určitá výhoda, ale není to nutný předpoklad k tomu, abyste nemohli vyzkoušet tuto metodu potápění. Dá se v podstatě říct, že je to sport pro všechny.

Vše záleží na tom, co od potápění na nádech čekáte a kolik mu chcete věnovat času.

Láká vás podvodní svět ?
Chcete poznat nepopsatelnou volnost a dimenzi pohybu pod vodou bez potápěčské techniky?

Kurz na dovolené freediving je sportovně – výkonnostní forma šnorchlování, kterou o dovolených u moře jistě už každý vyzkoušel. Potápění na nádech prožívá boom v přímořských zemích. Tento trend také nedávno dorazil i do vnitrozemí a dostal se i do České republiky.

Originální forma potápění, kterou provozovali naši předci již před mnoha tisíci lety.

Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti ? Pak je tento kurz určen právě vám.
Všechno vám vysvětlíme, ukážeme a hlavně vás naučíme, jak si to všechno pořádně užít.

Vaše možnosti jsou otevřené …

Freediving je úžasný a přirozený sport provozovaný v nádherném prostředí třeba formou dovolené na moři a svým charakterem skvěle zapadá do zdravého způsobu života. Máte konečně příležitost cíleně a pravidelně dělat něco pro své fyzické a psychické zdraví, ať už jsou vaše cíle rekreační, a nebo máte závodní ambice.

Co si vyzkoušíme, naučíme:

Nejdříve se seznámíme s teorií, zacvičíme si, naučíme se streching a dechová cvičení. Pak už můžeme zkoušet pod dohledem zkušeného lektora, potápěče, co potápění na jeden nádech obnáší.

· Statická apnea – výdrž v klidovém stavu na jeden nádech, splývání · Dynamická apnea – plavání pod vodou na jeden nádech s měřením vzálenosti, s ploutvemi a bez ploutví.
Přejít na začátek