Nabídka kurzů na dovolené

Kurz potápění

Počet ponorů
14+
Loď
Katamarán
Délka pobytu
7 dní
Potápěčský kurz Open Wather Diving ( OWD ) je základní potápěčský kurz, se kterým získáte celosvětově uznávanou kvalifikaci pro potápění do maximální hloubky 18-ti metrů.
Cena: 12 800;-

Kurz kapitána

Námořních mil
200+
Licence
do 18 Nm
Délka plavby
7 dní
V našem kapitánském kurzu spojeném s dovolenou na moři se stanete oficiálně Velitel námořní jachty – skupiny C ( Yachtmaster Coastal ). Základní tzv kapitánský kurz.
Cena: 17.800;-

Kurz freedivingu

Lokace
Kanárské Ostrovy
Plavidlo
Katamarán
Délka pobytu
7 dní
Kurz na dovolené freediving je sportovně - výkonnostní forma šnorchlováni, kterou o dovolených u moře jistě už každý vyzkoušel. Potápění na nádech prožívá boom v přímořských zemích.
Cena: 19 000;-

Kurz surfingu

Vln
800+
Lokace
Kanárské Ostrovy
Délka pobytu
7 dní
Surfing je jeden z nejstarších sportů na planetě. Historie surfingu začala před více než čtyři tisíci lety. První surfaři se zrodili v Polynésii, kde svá dřevěná prkna namáčeli v Tichém oceánu. Surfing byl dlouho hawaiským sportem, to se změnilo až před první světovou válkou, kdy se surfování dostalo do Kalifornie. Opravdá exploze začala v 60.
Cena: 17 000;-

Kurz Kitingu

Počet triků
150 +
Loď
Katamarán
Délka pobytu
7 dní
Kiting je poměrně mladý sport. Má více podob a variant. Jezdit lze na vodě, sněhu, písku, travnatých i betonových plochách. Můžete jej provozovat po celý rok. Princip kitingu spočívá na využití síly větru, který se opírá o draka – kite. Ten je upevněn k jezdci pomocí bederního trapézu. Jezdec přitom využívá přeneseného tahu k vlastnímu pohybu.
Cena: 21 800;-

Kurz fotografie

Počet fotek
2000
Lokalita
Jakákoli
Západů slunce
7 dní
Kurz fotografie, spojený s dovolenou u moře v pohodlí jachty. Prostředí moře přímo vybízí ke kvalitním fotografiím. Profesionální fotograf vás zasvětí do taje kvalitní fotografie, ať je již vaším oblíbeným tématem krajina, reportáž, modeling, glamour, nebo akt. Díky jachtě se setkáme s exotickými prostředími, které umocní vaší fotografii.
Cena: 15 000;-

Kurz teorie + praxe cukrářských výrobků

Sladkostí
20+
Destinace
Francie, Itálie ..
Délka pobytu
7 dní
Během cukrářského kurzu se naučíte mnoho z teorií a tajů kvalitní cukrářské výroby, ale vyzkoušíte si i výrobu vlastních cukrářských výrobků, jako jsou slavnostní dorty, makronky, minidezerty a čokoláda, záleží na daném oboru. téma. Navštívíme několik kvalitních cukráren v místních přístavech a proberete s lektorem, co, jak a proč je správné a špatné.
Cena: 20 800;-
Přejít na začátek