Kurz potápění

Open Water Diving

Cena od: 12 800,-

Dovolená na moři s kurzem potápění OWD

Nabízíme úžasnou možnost, jak si osvojit při dovolené s kurzem, v lokacích jako jsou Kanárské ostrovy, Řecko, Jižní Francie, Sardinie, Korsika, Sicilie, potřebné dovednosti a teoretické znalosti pro bezpečné a příjemné ponory v moři, to vše v přímo v pohodlí lodi, jachty nebo katamaranu.
Kurz mohou absolovat i děti od 12 let, s hloubkovým omezením do 12-ti metrů. Takže stačí umět plavat a být v dobrém zdravotním stavu. V podstatě vám do tohoto kurzu stačí plavky a ručník. Vše ostatní si máte k dispozici v naší půjčovně potápěčského vybavení. Tento základní kurz je určen nejen naprostým začátečníkům, ale můžeme pro vás připravit i ostatní pokročilé potápěčské kurzy jako jsou: Advanced Open Water Diver, Basic Nitrox Diver. Dovolená s kurzem potápěním je opravdu pro každého. Tyto aktivity nemusí provádět jen profesionálové s vytrénovanými těly. Máte-li zájem trochu zvýšit vaší tělesnou a psychickou kondici, jestli vám nechybí to správné nasazení – jsme tu pro vás.

Láká vás přístrojové potápění? Tento potápěčský kurz s dovolenou na moři je určen právě vám !

Potápěčský kurz Open Wather Diving ( OWD ) je základní potápěčský kurz, se kterým získáte celosvětově uznávanou kvalifikaci pro potápění do maximální hloubky 18-ti metrů. Například v prostředí dovolené na Kanárských ostrovech, si osvojíte všechny potřebné dovednosti a teoretické znalosti pro bezpečné a kvalitní ponory v moři. Samozřejmostí je zapůjčení potápěčských přístrojů a vybavení.
Budeme se vám věnovat tak dlouho, dokud nebudete sami schopni bezpečného a pohodového potápění.
Náš profesionální potápěčský instruktor především klade důraz na bezpečnost a kvalitu výuky.
Náš kurz zahrnuje:

· srozumitelnou teoretickou přípravu, individuální přístup
· praktický výcvik – cíle:vést potápěče k samostatnému, bezpečnému a odpovědnému potápění

  • plánování ponorů, zvládnutí pohybu ve vodě
  • komunikce pomocí jednotlivých signálů
  • příprava na eventuální nepříjemné sitauce, které mohou pod vodou nastat

· zapůjčení potápěčského materiálu po dobu kurzu, plnění lahví v průběhu výcviku
· ukončeno mezinárodní certifikací s neomezenou platností (IANTD OWD nebo CMAS P1)

Přejít na začátek